Muhammet Çelik

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba değerli abilerim, ablalarım ve kardeşlerim, öncelikle sitemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Bu alanda kısaca sizlere kendimden bahsedeceğim.

1989 yılında Kocaeli'nin Derince ilçesinde dünyaya gözlerimi açmışım. Emekli bir baba ve ev hanımı olan bir annenin tek çocuğuyum. Evliyim ve 2 kız çocuğum var. 1 tanesi şuan 2,5 yaşında diğeri ise 2.5 aylık ellerinizden öperler :)

Kafkas Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum. Web tasarım, grafik tasarım ve kurgu montaj ile ilgilenmekteyim. En büyük hobim Hatsan Hercules 6.35 mm havalı tüfeğim ile atışlar yapmak ve bu atışlarımı youtube kanalımda paylaşmak.

Beni tanıyanlarınız vardır belki daha önce muhabbetkusu.com.tr sitesinin sahibiydim. 2013 yılında açmış olduğum bu sitemi 2016 yılında düğünüm nedeniyle satmak durumunda kalmıştım. Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim.

Sitemiz yeni olduğu için eksiklerimiz olabilir bu nedenle lütfen kusura bakmayın . Yavaş yavaş zamanla rayına oturacaktır inşallah. Eğer sizlerinde sitede şu özellikler olsa daha iyi olur dediğiniz veya sitede beğenmediğiniz noktalar varsa lütfen bu başlık altından veya "Tavsiye, İstek ve Şikayetler" kategorisi başlığı altından bizlere bildirin.

Çocukluğumdan bu zamana kadar gelen hayvan sevgisini kimsenin yok etmesine izin vermedim. İlkokul, ortaokul ve liseden bu zamana kadar hep hayvanları elimden geldiğince beslemeye çalıştım. Anadolu'da birçok kişi hayvansever kişilere; kedi akıllı, köpek akıllı vs. diye dalga geçici sözler kullanmaya çalışırlar. Bu durumlara tam anlamıyla göz yumarak o sokaktaki canları hep beslemeye devam ettim.

Umut ediyorum ki kanarya.com.tr platformu bizlere büyük bir aile olabilme seçeneği sunacak ve Türkiye'nin en büyük hayvanseverler platformunu oluşturmanın temellerini hep birlikte atacağız inşallah.

Yeniden hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Son düzenleme: